RU

-

Balons-pārsteigums

sample image

    Sprāgstošs balons (balons–pārsteigums) – liela izmēra balons (80 – 200 cm) ar maziem baloniem iekšā, kuri pildīti ar gaisu vai hēliju. Pasākuma laikā skaistais „balons-pārsteigums” tiek izmantots kā dekoratīvs elements un kulminācijas brīdī (balvu pasniegšana, pirmā deja kāzās, gaviļnieka apsveikšana u.c.) tas sprāgst un viesus apber ar krāsainiem baloniem. Atkarībā no pasākuma tēmas lielajā balonā var iepildīt klāt rožu lapiņas, konfetti, bet mazajos baloniņos var ievietot kādu zīmīti ar novēlējumu, kuponu balvai vai ko citu.
    Balona sprādziens notiek pilnīgi droši un īstajā brīdī negaidīti pārsteidzot pasākuma viesus. Šis ir viens no efektīgākajiem piemēriem kāzās, dzimšanas dienās, un citos pasākumos, kas paliks ilgi atmiņā!

bildes

lappuses augšdaļāGaisa balonu nomešana un palaišana

sample image

     Liela daudzuma balonu palaišana debesīs, kas pildīti ar hēliju, izskatās ļoti skaisti un efektīvi papildinās pasākumu kulminācijas brīdi laukā, stadionā vai pludmalē.
    Telpās – klubā, zālē, tirdzniecības centrā galvenā loma pasākuma efektam būs gaisa balonu nomešana no augšas (griestiem) uz pasākuma dalībniekiem. Lavīna ar gaisa baloniem krītošiem no augšas vai ceļoties debesīs darīs laimīgus gan bērnus, gan pieaugušos un radīs daudz pozitīvu emociju klātesošajiem.
    Uz baloniem reklāmas efektivitātei var uzdrukāt pasākuma logotipu, uzņēmuma vai sponsora logotipu, bet balonos var ielikt balvu kuponus, apsveikumus vai zīmītes ar novēlējumiem.

bildes

lappuses augšdaļāSalūts

sample image

    Salūts ir pasākumu efektīvākais noslēgums. Bieži salūts tiek izmantots kāzās, jubilejās, jaunajā gadā, korporatīvos pasākumos vai pilsētas svētkos. Atkarībā no pasākuma tēmas, vietas, budžeta tiek sastādīta salūta programma.
    Salūtā var ietilpt no zemes nākošas uz augšu figūras, degoši simboli un vārdi, elementi vidējā augstumā un augsti, kas izšaujot sasniedz pat 300 m augstumu. Lai salūts būtu drošs un kvalitatīvs visus sagatavošanas darbus un šaušanu veic profesionāls pirotehniķis. Klientam un viesiem atliek baudīt skaistos salūta skatus un gūt pozitīvas emocijas.

bildes

lappuses augšdaļāKonfetti palaišana

sample image

    Konfetti palaišana – lielisks veids radīt skaistu, košu un tai pat laikā drošu un nedārgu effektu Jūsu svētkos, kas būs iespaidīgs un paliks atmiņā gan bērniem, gan pieaugušajiem.
    Konfetti un serpentīns var būt papīra vai metalizēti, var būt noteiktas krāsas vai daudzkrāsaini, kā arī dažādu formu – sirsniņas, svītriņas, zvaigznītes.
    Atkarībā no pasākuma vietas un telpu izmēra tiek ieteikts vajadzīgais variants un daudzums konfetti palaišanai.

bildes

lappuses augšdaļāGaisa figūras

sample image

     Gaisa figūra "AeroMan" – piepūšama figūra no viegla sintētiska materiāla. „Aero Man” darbojas ar gaisa ventilatoru palīdzību, kas atrodas figūras kājās. Stiprā gaisa plūsma liek 7m figūrai traukties augšā un locīties līdzinoties amizantai dejai.
     "AeroMan" var darboties gan telpās, kur griestu augstums to atļauj, gan ārā laukumos, stadionos, uz ēku jumtiem un citur ilgstošu laiku (no rīta līdz vakaram) pievēršot cilvēku uzmanību notiekošajam pasākumam, reklāmas pasākumam vai jaunatvērtam objektam.

bildes

lappuses augšdaļā