RU

-

Dažādu pasākumu noformēšana

Просмотр галереи

    Gaisa baloni – lielisks veids, lai pievērstu uzmanību, radītu efektu, padarītu pasākumu lieliski noformētu un paliekošu spilgtā atmiņā.
    Pateicoties košumam un apjomam noformēšana ar gaisa baloniem ir lielisks veids atklājot dažādus objektus – veikalus, tirdzniecības centrus, kafejnīcas un restorānus, izstāžu stendus. Tādās vietās un reizēs kur jāpievērš cilvēku uzmanība, ka ir atvērts kas jauns un interesants, pievilcīgs, vajadzīgs. Noderīgs papildinājums objekta noformēšanā ir gaisa baloni ar logotipu, reklāmas saukli, nosaukumu izdalīšana pasākumu viesiem un apmeklētājiem.
    Gaisa baloni sagādā svinīgu un krāšņu iespaidu atkarībā no pasākuma tēmas prezentācijā, korporatīvā pasākumā, skolas vai sporta svētkos.
    Galvenais iemesls izmantojot gaisa balonus noformēšanā ir ātrums, kvalitāte, nedārgi, izskatās skaisti, pēc pasākuma viegli demontējams, kas nav mazssvarīgi nebojājot objekta interjeru.
    Virtenes un kolonnas, arkas un panno, lielie baloni ar logotipu, ziedi un figūras no baloniem un citi dizaina elementi padarīs Jūsu pasākumu neaizmirstamu!

bildes

lappuses augšdaļāKāzu noformēšana

    Kāzas – tā ir mīlestīa un laime, tas ir skaistums. Kāzu plānošana tiek veikta dažādos posmos – automašīnas noformēšana jaunajam pārim (skat. "Аutomašīnu noformēšana"), līgavas mājas ("izpirkšana"), jaunā pāra guļvietas noformēšana un, protams, zāle, kur notiks kāzas.
    Pasākuma vietas noformēšanai var tikt izmantoti gaisa baloni, dekoratīvs audums, dzīvie un mākslīgie ziedi un citi dekoratīvi materiāli turklāt dažādās kombinācijās, atkarībā no pasākuma vietas, jaunā pāra vēlmēm un kopējā kāzu stila.
    Gaisa baloni un audums papildus izceļ un papildina interjera skaistumu kāzu zālei, radot dekorāciju uz kuras fona jaunais pāris izskatīsies vēl krāšņāk un skaistāk kāzu dienā gan fotogrāfējoties, gan filmējot video. Turklāt gaisa balonus var izmantot konkursos, kā pārsteigumu (skat. "Balons-pārsteigums") un papildus elementus. Ziedi un kompozīcijas no baloniem uz galdiem, kolonnās un citās interjera vietās zālē papildus izcels un radīs skaistu noskaņu visiem.
    Oficiālās ceremonijas lielisks nobeigums var būt krāšņs svētku salūts (skat. "Salūts"), kas šaujoties augstu debesīs liks sajūsmināties ikvienam viesim un jaunajam pārim!

bildes

lappuses augšdaļāBērnu svētku noformēšana

    Dzimšanas diena – pati nozīmīgākā diena gadā Jūsu bērnam. Tādēļ šiem svētkiem jāpievērš lielāka uzmanība. Gaisa baloni Jūsu bērniem un viņu draugiem radīs daudz prieka kā arī radīs skaistu svētku noskaņojumu arī pieaugušajiem!
    Atkarībā no pasākuma vietas un apjoma varam piedāvāt dažādu veidu un kombināciju noformējumu. Un veidu, ticiet, ir ļoti daudz: baloni ar zīmējumiem, kuri lidos pie griestiem, kā arī baloni kompozīcijās, cipari no baloniem, kas novietoti aiz jubilāra, jautras balonu figūras ar kurām bērni varēs spēlēties, gaisa balonu virtenes, arkas un ziedi noformēšanai atbilstoši pasākuma vietai - dzīvoklī, mājā, laukā, kafejnīcā u.c.
    Mēs darīsim tā lai Jūsu bērnam un viesiem svētki paliktu vienmēr atmiņā!

bildes

lappuses augšdaļāAutomašīnu noformēšana

Automašīnas noformēšana lieliski noderēs un izcels Jūsu svētkus (kāzas, bērna piedzimšana, kristības u.c.).
    Kāzu automašīnas noformēšana ir tradicionāla un nepieciešams pasākuma atribūts. Jaunā pāra auto noformēšanā var izmanotot dažādus materiālus visām gaumēm: gaisa baloni, lentes, dekoratīvu audumu un ziedu kompozīcijas.
    Ļoti skaistas emocijas apkārtējiem un protams arī Jums izraisa dekorēta automašīna bērniņa sagaidīšanai no dzemdību nama. Šajā gadījumā auto parasti tiek noformēts ar krāsainiem un bērnišķīgiem, kā arī aizkustinošiem gaisa baloniem tradicionāli gaiši zilā vai rozā krāsā.
    Bet ja, Jūs dāvināt kādam automašīnu, tad ekskluzīvs jaunā auto noformējums dos lielisku akcentu dārgajai dāvanai un radīs vēl lielāku prieku dāvanas saņēmējam!

bildes

lappuses augšdaļāGaisa balonu un dāvanu piegāde

     Interesants un ērts apsveikuma veids ir piegādājot balonu kompozīciju. Pēc Jūsu pasūtījuma baloni ar hēliju, figūras, ziedi no baloniem vai citas oriģinālas kompozīcijas var tikt piegādātas vajadzīgā vietā un laikā un pasniegti no Jūsu vārda vai anonīmi.
    Neatkarīgi no pasākuma tēmas, vecuma un dzimuma jebkurš saņēmējs būs pārsteigts un gūs daudz lielisku emociju!

bildes

lappuses augšdaļā